חיזרו אליי
  שירות
   איך אדוני ירצה את הקמפיין שלו? שירות הלקוחות הוא חלק בלתי נפרד מהמקצוענות שלנו וכל לקוח מהווה נכס אסטרטגי שחובה לשמור עליו לאורך שנים. אנחנו רואים בעצמנו שותפים מלאים לדרך שלך ולכן, נעמוד לצידך באופן שוטף, נספק מענה איכותי לכל צורך מקצועי שלך ברשת ונדאג להעניק לך 360 מעלות של פתרונות בטלפון אחד
  איכות
   דה בסט כרטיס הביקור שלנו הוא איכות העבודה. אנחנו משקיעים בפיתוח הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מעסיקים רק את אנשי המקצוע המובילים בכל תחום ומצליחים להשיג תוצאות גבוהות בכל פעילות דיגיטלית. אנחנו מזמינים אותך לאתגר אותנו.
  ניסיון
   אנחנו היינו כאן קודם Impression היא אחד השועלים הוותיקים בתחום המדיה הדיגיטלית בישראל. הניסיון הגדול שצברנו בניהול מהלכי שיווק דיגיטליים מאפשר לנו למקד את הפעילות שלך לאפיקי הפרסום הטובים ביותר ולספק לך רק פתרונות מוכחים שעובדים בשטח.
  תוצאות
   הלקוחות שלנו מחייכים יותר ככה זה כשהקמפיינים שלך משיגים כאלו תוצאות. כל פעילות דיגיטלית שאנחנו מובילים מתחילה מהגדרה ברורה של יעדים ומטרות ונבנית על פי מתודיקה מוכחת של עבודה. אנחנו לא משאירים שום דבר ליד המקרה ומבצעים אופטימיזציה מדויקת לאורך כל הפעילות, כדי להשיג תוצאות מרשימות שלא ישאירו אצלך מקום לספק.
  מהירות
   לפני שתספיקו להגיד Impression נכון, העולם הדיגיטלי עובד בקצב מהיר. אבל אנחנו מהירים יותר. גודל החברה, הניסיון והמיומנות המקצועית שלנו מאפשר ים לנו לספק לך פתרונות איכותיים בקצב גבוה, עוזרים לנו להגיב במהירות לכל עדכון או שינוי שקורה ברשת ומסייעים לנו לחזות את המגמות החדשות בתחום המדיה הדיגיטלית הרבה לפני כולם.
מהירות
תוצאות
ניסיון
איכות
שירות

מהקליק הראשון ועד הליד האחרון, אימפרשן מספקת לך מגוון רחב של פתרונות מתקדמים בתחום הפרסום והשיווק ברשת.

SEO - קידום אורגני
PPC - קידום ממומן
פרפורמנס
פייסבוק
אסטרטגיה
עיצוב
פיתוח
SEO הוא תהליך של טיפוס ארוך אל עבר הפיסגה, לכן חשוב לבצע את הטיפוס הזה עם מקצוענים.
אנחנו מעמידים לרשותך צוות אלפיניסטים דיגיטלי מובחר שמבצע אנליזה מקיפה של מבנה האתר ברמת התוכן וברמת הקוד, בוחן את מילות המפתח בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר לקידום ובונה עבורך מערך קידום אורגני חכם ותוכנית פעולה ארוכת טווח. כך, צעד אחרי צעד נוביל אותך גבוה במעלה הדירוג, נדאג להשאיר אותך שם לאורך זמן ולהשיג עבורך כמות פניות גבוהה שתקדם את החברה שלך לשיאים חדשים גם במאזן השנתי.
אם עושים אותו נכון, פרסום PPC הוא מנוע צמיחה עסקי שקשה להתחרות בו.
צוות הקידום של Impression הוא בדיוק התוסף שיאפשר למנוע הזה להשיג עבורך ביצועים מרשימים בכל דרך ומול כל מתחרה. אנחנו מתמחים בבניית קמפיינים בשיטת PPC ובמיקסום שלהם לאורך זמן. בכל קמפיין אנחנו מבצעים מחקרים סטטיסטיים מעמיקים של מונחי חיפוש רלוונטים, מפיקים עמודי נחיתה איכותיים שייצרו יחס המרה גבוה ובונים מערך מודעות חכם שיביא לאחוזי הקלקה גבוהים. אנחנו לא בונים קמפיינים של "שגר ושכח", אלא מבצעים אופטימיזציה של כל הפרמטרים בקמפיין כדי להביא לשיפור מתמיד בתוצאות.
מי שאמר שבעסקים אין קיצורי דרך, כנראה לא פגש את צוות ה-performance של Impression.
אנחנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו מערך דיגיטלי משומן היטב שנבנה ושופר לאורך שנים, שכולל רשת פרסום ממוקדת באלפי אתרים בישראל ורשת שותפים איכותית שכל תכליתה היא לצוד פניות רלוונטיות בפילוח מדויק. אומנם אנחנו לא מגיעים מתחום התעמלות קרקע אבל יש לנו גמישות גבוהה מאוד בהתאמת מודל העבודה שלנו לצרכים ולתקציב של כל לקוח, כדי לאפשר לכל חברה לבצע פעילות Performance ממוקדת שתגדיל משמעותית את מעגל הלקוחות הפוטנציאליים שלה.
זה שכולם משתמשים במילה "פייסבוק" לא אומר שכולם יודעים להשתמש בפייסבוק.
Impression מעמידה לרשותך צוות של מומחים ל"מינגלינג מקוון" שיודעים להשתמש בפלטפורמה של הרשת החברתית הגדולה בעולם ולהפוך אותה לכלי יעיל לקידום שיווקי של עסקים. אנחנו מתייחסים לפעילות בפייסבוק כקמפיין פרסומי לכל דבר ובונים תכנית עבודה פרטנית שכוללת פעילות דינמית שוטפת בעמוד, גיוס של גולשים כ"שגרירים" של המותג והטמעה של מסרים שיווקיים חשובים בכל שיחה עם הגולשים. כשמדובר בפייסבוק, הלייק שלנו שווה יותר.
הלקוחות שלנו לא מוציאים כסף על פרסום, הם משקיעים אותו בפרסום.
האינטרנט הוא פלטפורמת פרסום אינסופית, ולכן כל מהלך שיווקי שאנחנו מבצעים ברשת מתחיל בנקודה מאוד ברורה – פיתוח אסטרטגיה דיגיטלית מקיפה שמבוססת על מחקר שוק מעמיק, פיצוח היתרונות היחסיים של המותג ומיפוי נקודות המפגש שלו עם קהלי היעד הרלוונטים. על בסיס תהליך הלימוד המדוקדק אנחנו מתאימים לכל מותג אסטרטגיה שיווקית שנתית שתמקסם את הביצועים ותהפוך את תקציב הפרסום הדיגיטלי שלך להשקעה הכי משתלמת שביצעת.
אומרים שמחשבה יוצרת מציאות, המחשבה שלנו יוצרת תוצאות.
. מחלקת הקריאייטיב של Impression מפצחת בריפים כמו גרעינים ומספקת לכל קמפיין פרסומי מעטפת מלאה של מסר חזק, עיצוב מרהיב ותוכן משכנע. כמו בכל תחום שבו אנחנו מתמחים, גם הקריאייטיב שלנו מבוסס תוצאות ונבנה סביב תובנות שיווקיות מדויקות הנשענות על מחקר שוק מעמיק, ניתוח קהל היעד והבנת מניעי הפעולה השיווקיים שלו.התוצאה היא קמפיין פרסומי מעורר תהודה שמייצר תנועה איכותית של לקוחות online ו-offline לרכישת מוצרים ושירותים.
איפה שרוב המתכנתים אומרים לא, אנחנו יודעים להגיד כן.
מתוך הצורך שלנו לפתח טכנולוגיות חדשות שישרתו אותנו כחלק ממערך השיווק הדיגיטלי שלנו, הקמנו יחידת עילית של מתכנתים שמאפשרת לנו לממש כל רעיון, מורכב ככל שיהיה ולהפיח בו רוח חיים וירטואלית. אנחנו יודעים לתת מענה לכל צורך, להתממשק לכל פלטפורמה דיגיטלית ממוחשבת או סלולרית, לבנות ולנהל מאגרי נתונים גדולים, לפתח מערכות ניהול חכמות, להקים מערכים וירטואליים מאובטחים ובעיקר לגרום לכל מערכת דיגטלית לעבוד בצורה חלקה. בקיצור, אם זה נראה לך מורכב, כדאי שנדבר.
נשמה אינטראקטיבית
מאחורי העכברים, המקלדות, הלידים והבאנרים שלנו עומדים אנשים מעולים עם לב גדול. אנחנו מאמינים שגם בתחום שבו הטכנולוגיה שולטת אין תחליף לאיכות האנושית. לכן, אנחנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו צוות מקצוענים, ששולט ללא עוררין במדיה הדיגיטלית, אבל גם לוקח אישית את כל אחד מהלקוחות ומשקיע את הנשמה בהצלחה של כל מהלך שיווקי.
דיגיטליים מהבית
חדשים בשכונה? חפשו את הבניין הכי בולט! אימפרשן הינה חלק מקבוצת חברות בתחום הפרסום והדיגיטל, מה שמאפשר ללקוחותיה ליהנות מסינרגיה ושיתופי פעולה רחבים, המאפשרים הצגת פתרונות כוללים לכל סוגי הלקוחות.
מי כבר עשה לנו לייק?
אז ככה,
קסטרו, כלל, דיסקונט, סופר פארם, AIG, אקסלנס, באג, ישרוטל, מכבי שירותי בריאות, ניסאן, רנו הם רק חלק קטן מהלקוחות שלנו שמסתובבים עם חיוך גדול על הפנים.
                              השורה התחתונה
נשמח לספק גם לך את שירותי הדיגיטל המתקדמים בישראל.

נעים מאוד, אנחנו חברת Impression ואנחנו יודעים לעשות רק דבר אחד, להביא את התוצאות השיווקיות הכי טובות מכל פעילות ברשת. כדי להשיג את המטרה הזו פעם אחרי פעם, פיתחנו תפישת עבודה ייחודית שמבוססת על הניסיון הרב שצברנו בפלטפורמות השיווקיות השונות ברשת האינטרנט. תפישת העבודה שלנו מאפשרת לנו לבצע פעילות פרסום ממוקדת ויעילה ש"צדה" את קהל היעד בפינצטה ומצליחה להפוך "גולש תמים" ברשת ללקוח אקטיבי המבצע רכישה.
מאופטימי לאופטימלי
אנחנו לא מקווים, אנחנו גורמים לדברים לקרות. המהלכים השיווקיים שלנו ברשת עוברים בכל רגע נתון אופטימיזציה יסודית המבוססת על הגדרת מדדי בחינה ברורים וניתוחים סטטיסטיים מדויקים. בדרך זו אנחנו מצליחים להביא בכל קמפיין לשיפור מתמיד בתוצאות ולהפוך מהלכים שיווקיים טובים למצויינים.
למה לחפש פתרונות, אם אפשר לפתח אותם
העתיד כבר כאן? אנחנו מוכנים. בעולם הדיגיטל שבו הקידמה היא שם המשחק, אנחנו רותמים את הטכנולוגיה לצידנו ומשקיעים משאבים רבים בפיתוח כלים טכנולוגיים מתקדמים, שיאפשרו לנו למפות ולאתר קהלי יעד מגוונים, לשפר את איכות הפרסום ולמקסם את התוצאות שאנחנו משיגים בשטח.
כתוב לנו
info@impression.co.il
התקשר אלינו במספר
072-2230001
מספר פקס
072-2230002